Úvod Články

ČLÁNKY

 • Žlučníková dieta - jaké jsou vhodné potraviny? Rubrika: Diety

  Tento specielní typ diety je samozřejmě určený hlavně těm lidem, kteří mají potíže sem svým žlučníkem. Ten je v rámci běžného života může poměrně výrazně omezovat, což platí i v rámci diet. Naštěstí ale existuje žlučníková dieta. Ta funguje jako klasický zdravý jídelníček, který nám může pomoci sestavit výživový poradce. A to jak s ohledem na to, kolik chceme zhubnout, tak s ohledem právě na vaši nemoc. Pokud můžeme doporučit, je určitě dobré jeho služeb využít.

 • Sacharidové vlny - vzorový jídelníček Rubrika: Diety

  Sacharidy jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku, jelikož právě tyto látky dokážou našemu tělu dodávat tolik potřebnou energii. A právě na nich může být založen i jídelníček, tedy konkrétně funkční dieta. Velmi často této možnosti využívají především sportovci, ale využívat jí může skutečně každý, kdo touží po tom zhubnout. A to poměrně efektivně. Stačí jenom dodržovat ten správný režim.

 • Tukožroutská dieta a hubnutí Rubrika: Diety

  Už jste slyšeli o tukožroutské dietě? Ta se stala po svém uvedení na trh poměrně velkým hitem. A to proto, že patří mezi jednu z těch nejjednodušších, které vůbec ve světě diet existují. Pojďme se tedy podívat na to, jak vypadá, stejně jako na to, v čem nám vlastně může konkrétně pomoci, pokud hledáme dobrou redukci váhy.

 • Jak zhubnout za 4 dny - jídelníček a návod Rubrika: Hubnutí

  Pokud se rozhodněme pro dietu, je samozřejmě jasné, že chceme, aby byla účinná. Mnoho lidí dnes hledá hlavně možnosti rychlého hubnutí. Podívejme se tedy na to, jak zhubnout za 4 dny. Jedná se o dietní režim, který se skutečně hodí pouze krátkodobě, kdy chcete shodit třeba jenom pár kilo do oblíbených šatů, nebo plavek. Jinak tato dieta rozhodně doporučována není. Chcete-li dlouhodobější ztrátu váhy, je dobré obrátit se na výživového poradce a využít jeho služby. Jedině on vám bude schopen sestavit dietní plán, který bude fungovat dlouhodobě, bez rizik, která by byla spojena s vaším zdravím.

 • Co si dát k snídani při hubnutí? Rubrika: Hubnutí

  Snídaně je hlavním základem dne a proto bychom toto jídlo rozhodně neměli podceňovat. Je třeba zaměřit se nejenom na jeho kvalitu, ale měli bychom mít čas i na to, jíst ho pomalu a vychutnat si každé sousto. Největší chybou, jakou můžete udělat, je snídat nekvalitně a navíc takzvaně za pochodu. Hubnete-li, dostáváte na celý den tak špatný základ, že i několikatýdenní snaha o redukci váhy může přijít na zmar.

 • 10 nejčastějších chyb při hubnutí Rubrika: Hubnutí

  Mnoho lidí si myslí, že hubnutí je snadné a jednoduché. Opak je ale pravdou, jelikož už dávno není o tom, přestat jíst a začít sportovat. I proto by měl být cestou ke správné postavě především odborný poradce. Pokud nechcete riskovat řadu chyb, doporučujeme se na konzultaci objednat co nejdříve. Chybných postupů, které totiž v rámci redukčního režimu existují, je mnoho.

 • Proteinová neboli ketonová dieta na 5 dní - vzorový jídelníček Rubrika: Diety

  Proteiny neboli bílkoviny by měly být nedílnou součástí naší stravy, jelikož našemu tělu dokážou napomáhat v celé řadě oblastí. Díky nim totiž máme možnost využívat stavu takzvané ketózy. Ačkoliv daný název zní poměrně neznámě, jeho vysvětlení je prosté. Při tomto stavu má totiž naše tělo velmi málo sacharidů, což vede k tomu, že energii získává z jiných zdrojů. A tímto zdrojem je právě uložený tuk. A tímto způsobem se velmi rychle a velmi efektivně spaluje.

 • Hubnutí pomocí elektrošoků Rubrika: Hubnutí

  Metody hubnutí mohou být skutečně různé. Pokud si uděláme průřez různými dietami, najdeme takové, které jsou založené na hladovění, jednotvárné stravě, ale i zdravém jídelníčku. Co by však ke každému redukčnímu programu mělo neodmyslitelně patřit, to je také pohyb. A jelikož vývoj fitness oblastí jde stále kupředu, je poměrně zajímavou variantou i hubnutí pomocí elektrošoků.

 • Dieta podle krevních skupin jídelníček, mačingová Rubrika: Diety

  Víte, že často v hubnutí záleží i na tom, co vlastně jíte? A to nejenom v souvislosti s vaším režimem, cílem, nebo životosprávou. Vliv na to máme i my sami, a to konkrétně naše krevní skupiny. A právě na těchto informacích staví také dieta podle krevních skupin. Pojďme se tedy podívat na to, jaké má vlastně konkrétní zásady.

 • Dukanova dieta jídelníček recepty, diskuse Rubrika: Diety

  Dietní plán je polovina úspěchu ve chvíli, kdy chceme zhubnout. Přestat bezhlavě jíst totiž rozhodně cílený úbytek nepřinese. A pokud jste v situaci, kdy ten správný postup hledáte, je dobrou volbou Dukanova dieta.

Konzultace u výživového poradce ZDARMA! ZÍSKAT KONZULTACI