Úvod Články

ČLÁNKY

 • Žlučníková dieta - jaké jsou vhodné potraviny? Rubrika: Diety

  Tento specielní typ diety je samozřejmě určený hlavně těm lidem, kteří mají potíže sem svým žlučníkem. Ten je v rámci běžného života může poměrně výrazně omezovat, což platí i v rámci diet. Naštěstí ale existuje žlučníková dieta. Ta funguje jako klasický zdravý jídelníček, který nám může pomoci sestavit výživový poradce. A to jak s ohledem na to, kolik chceme zhubnout, tak s ohledem právě na vaši nemoc. Pokud můžeme doporučit, je určitě dobré jeho služeb využít.

 • Sacharidové vlny - vzorový jídelníček Rubrika: Diety

  Sacharidy jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku, jelikož právě tyto látky dokážou našemu tělu dodávat tolik potřebnou energii. A právě na nich může být založen i jídelníček, tedy konkrétně funkční dieta. Velmi často této možnosti využívají především sportovci, ale využívat jí může skutečně každý, kdo touží po tom zhubnout. A to poměrně efektivně. Stačí jenom dodržovat ten správný režim.

 • Tukožroutská dieta a hubnutí Rubrika: Diety

  Už jste slyšeli o tukožroutské dietě? Ta se stala po svém uvedení na trh poměrně velkým hitem. A to proto, že patří mezi jednu z těch nejjednodušších, které vůbec ve světě diet existují. Pojďme se tedy podívat na to, jak vypadá, stejně jako na to, v čem nám vlastně může konkrétně pomoci, pokud hledáme dobrou redukci váhy.

 • Proteinová neboli ketonová dieta na 5 dní - vzorový jídelníček Rubrika: Diety

  Proteiny neboli bílkoviny by měly být nedílnou součástí naší stravy, jelikož našemu tělu dokážou napomáhat v celé řadě oblastí. Díky nim totiž máme možnost využívat stavu takzvané ketózy. Ačkoliv daný název zní poměrně neznámě, jeho vysvětlení je prosté. Při tomto stavu má totiž naše tělo velmi málo sacharidů, což vede k tomu, že energii získává z jiných zdrojů. A tímto zdrojem je právě uložený tuk. A tímto způsobem se velmi rychle a velmi efektivně spaluje.

 • Dieta podle krevních skupin jídelníček, mačingová Rubrika: Diety

  Víte, že často v hubnutí záleží i na tom, co vlastně jíte? A to nejenom v souvislosti s vaším režimem, cílem, nebo životosprávou. Vliv na to máme i my sami, a to konkrétně naše krevní skupiny. A právě na těchto informacích staví také dieta podle krevních skupin. Pojďme se tedy podívat na to, jaké má vlastně konkrétní zásady.

 • Dukanova dieta jídelníček recepty, diskuse Rubrika: Diety

  Dietní plán je polovina úspěchu ve chvíli, kdy chceme zhubnout. Přestat bezhlavě jíst totiž rozhodně cílený úbytek nepřinese. A pokud jste v situaci, kdy ten správný postup hledáte, je dobrou volbou Dukanova dieta.

Konzultace u výživového poradce ZDARMA! ZÍSKAT KONZULTACI