Úvod Příběhy klientů David Nekvinda

David Nekvinda, Brno

Zhubla celkem
31 Kg
Po zhubnutí
99 Kg
Předtím
130 Kg

Jak jste objevil výživovou poradnu NATURHOUSE?

NATURHOUSE jsem neobjevil já, ale výživovou poradnu mi doporučila moje teta, která zde úspěšně zhubla 16 kg. Moje sestřenice sem chodila na brigádu, aktivně zde zvala klienty na měření, na analýzu těla, rozdávala letáčky. A protože jsem se svojí hmotností již něco dělat chtěl, zašel jsem se na pobočku objednat.

Jak se vyvíjela Vaše váha před a po dietě?

Před dietou jsem postupně nabíral kila, nevážil jsem se, až tak jsem to neřešil… Ale už toho bylo hodně, takže jsem se odhodlal chtít s tím něco udělat. Jsem nyní po dietě, udržuji se a výhledově ještě nějaká kila dolů určitě dám. Ale nyní jsem velmi spokojen.

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Bylo pro Vás těžké zhubnout?

Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal! Skutečně jsem netrpěl hlady a přesto, že občas jsem si i v jídelníčku zahřešil, hubl jsem vesele dál.

Dosáhl jste Vaší cílové hmotnosti?

Svého cíle jsem dosáhl, dal jsem si za cíl shodit 30 kg. Přesto, že to byl smělý plán, podařilo se mi to!

Jak se změnil Váš jídelníček?

Jídelníček jsem změnil zásadně, především jsem vysadil přeslazené nápoje, které jsem dříve hodně pil. Zařadil jsem velké množství zeleniny, pravidelně ji kombinoval s bílkovinami. Také jsem se vzdal sladkostí, prostě je už nepotřebuju.

Jak se cítíte po dietě?

Po dietě se cítím skvěle! Výborně! Fyzicky daleko lépe a přiznám se, že je příjemné slyšet od okolí pochvalu, jak jsem to zvládl a že mi to takto svědčí. A sám sobě jsem dokázal, že mám silnou vůli.

Jak Vám s hubnutím můžeme pomoct my?

Připravili jsme pro vás exkluzivní balíčky na hubnutí, které vám pomohou zmírnit nebo odstranit zdravotní problémy jako například nafouklé bříško, težké a oteklé nohy, únava a také díky nim výrazně zhubnete. Každý balíček obsahuje výživový plán na míru na 3 týdny, cílové potravinové doplňky, 10 doporučení, exkluzivní recept a proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek ZDARMA.