Úvod Příběhy klientů Hana Netolická

Hana Netolická, Pardubice

Zhubla celkem
31,5 Kg
Po zhubnutí
80,5 Kg
Předtím
112 Kg

Snad každá z žen zná ten „šťastný“ pocit, když se přiblíží další jubileum, všichni se ve¬selí, blahopřejí, přesvědčují Vás, jak Vám to sluší, ale Vy přesto cítíte, že to není pravda, že byste chtěla opravdu vypadat lépe. Vadí Vám ta přibývající kila, ale odbýváte se myšlen¬kou, že teď není čas, až někdy jindy.

Stejně tak to bylo i se mnou. Občas jsem držela diety, ale dopadlo to vždycky stejně, pár dní hladovění a trápení a ztracená kila se zase vesele rychle vrátila a někdy jich ještě pár přibylo navíc. Před pěti lety se mi poda¬řilo radikálně zhubnout, s radostí jsem si po¬řídila super nový šatník, ale když jsem před časem slavila další kulatiny - tentokrát již pa¬desátiny - zase jsem se jen smutně koukala do své „hubené“ skříně a musela si jít koupit nový volnější model.

V červnu jsem úplnou náhodou při čekání na neteř zabloudila do Afi Paláce v Pardubicích, v němž sídlí dietetické centrum NATURHOU¬SE. Oslovila mě velmi příjemná asistentka Zu¬zana s tím, abych poradnu navštívila a necha¬la si bezplatně změřit množství tuku a vody v těle a vypočítat index BMI. Zdráhala jsem se a říkala jsem si, že už stejně ničemu nevě¬řím a vím, jak to zase dopadne. Přesto jsem se nechala přesvědčit. A tak jsem se do „ze¬štíhlujícího procesu“ opět pustila, tentokrát ale úplně jinak s vydanou pomocí mé osobní výživové poradkyně Mirky Chotašové.

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzul¬tace s ní není jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například proje¬vuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje výživová poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat, takže se ne¬přejí.

Výživová poradkyně mi také doporučila, abych se stravovala pokud možno pravidelně a také mi poradila, které potraviny nezatěžují můj organismus.Věřte nebo ne, ale dokonce mě začalo bavit i vaření. K tomu, abych redukci kilogramů ještě více podpořila, užívám ex¬kluzivní výrobky NATURHOUSE, které jsou vyráběny na bázi bylin. K mé spokojenosti také přispívá to, že jsem začala opět pravidel¬ně cvičit.

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou ra¬dostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme spo¬lečně. Navzájem se povzbuzujeme, radíme si s úpravou jídel a máme společně radost z každého ztraceného kila.

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle na¬kupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém. V obchodech s oděvy se také pomalu s chutí rozhlížím a na ramínku už mi visí nové červené plesové šaty s úzkými ramínky. Těmi jsem se odměnila za svoji pevnou vůli a výdrž. Teď už jen zbývá vyrazit do společnosti!

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se oprav¬dovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

Jak Vám s hubnutím můžeme pomoct my?

Připravili jsme pro vás exkluzivní balíčky na hubnutí, které vám pomohou zmírnit nebo odstranit zdravotní problémy jako například nafouklé bříško, težké a oteklé nohy, únava a také díky nim výrazně zhubnete. Každý balíček obsahuje výživový plán na míru na 3 týdny, cílové potravinové doplňky, 10 doporučení, exkluzivní recept a proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek ZDARMA.