Úvod Články Hubnutí pomocí elektrošoků

Hubnutí pomocí elektrošoků

Metody hubnutí mohou být skutečně různé. Pokud si uděláme průřez různými dietami, najdeme takové, které jsou založené na hladovění, jednotvárné stravě, ale i zdravém jídelníčku. Co by však ke každému redukčnímu programu mělo neodmyslitelně patřit, to je také pohyb. A jelikož vývoj fitness oblastí jde stále kupředu, je poměrně zajímavou variantou i hubnutí pomocí elektrošoků.

Jak to funguje?

Už ze samotného názvu vyplývá, že se skutečně neobejdete bez toho, aby do vašeho těla proudila elektřina. Tedy konkrétně slabší elektrické impulsy, které prostřednictvím elektrod budou stimulovat vybrané svalstvo. Třeba na rukou, nohou, v oblasti prsou, nebo na břiše.
Součástí celé procedury však není jenom to, že v klidu ležíte a elektřina odvádí vaši práci za vás. Hubnutí pomocí elektrošoků vyžaduje i vaši sportovní aktivitu. A proč? Samozřejmě pro dosažení mnohem lepšího efektu, než při pouhém odpočinku.

Co díky této metodě získáme?

Odpověď je jednoduchá – lepší postavu. A to hned z několika důvodů. V první řadě proto, že díky stimulaci svalů můžeme jednotlivé části našeho těla mnohem více a efektivněji namáhat. Ty se tak zahřívají, lépe pracují a tak i zrychlují metabolismus a také zvyšují rychlost, se kterou se spalují naše tukové zásoby.
I když se sice nevyhneme reálnému pohybu, je třeba upozornit na to, že metoda hubnutí pomocí elektrošoků je doporučována i těm, kteří se neradi hýbají. Stačí totiž 15 – 20 minut cvičení pomocí této metody a její efekt je přesně takový, jako byste cvičili standardním způsobem celou hodinu. Můžete tak danou aktivitu vykonávat rychleji a tak ji mít dříve za sebou. Navíc vám zbudou ještě další 2/3 volného času.

Co říkají odborníci?

Ti samozřejmě danou metodu chválí a doporučují, jelikož skutečně funguje. Již mnoho let je dokázáno, že tímto způsobem stimulované svaly můžeme procvičit lépe. Zároveň ale upozorňují na možná rizika spojená s neodborným využitím elektrod. Vždy je třeba navštívit specializovaná fit centra, kde tuto možnost nabízejí. Samozřejmě zároveň je varováním i to, že daná metoda ze zdravotního hlediska není pro každého – třeba pro osoby s kardiostimulátorem.

Bez správného dietního režimu to nepůjde

Jak efektivně cvičit a co nejrychleji hubnout, tedy již vím. Důležité je ale dodat, že pro ideální změnu váhy bychom měli změnit i naše návyky – hlavně v oblasti stravování. Správnou volbou by měl být výživový poradce, který s ohledem na naše potřeby vytvoří jídelníček, díky kterému zlepšíme fungování našeho těla, budeme lépe spalovat tuky, a přitom budeme mít i energii právě na cvičení.

Správným jídelníčkem také zajistíme postupný úbytek váhy, díky kterému máme jistotu i v tom, že bude trvalý. A jaká jídla konzumovat, jak pravidelně, a čemu se vyhnout? To zjistíte jednoduše – poví vám to na první konzultaci zvolený výživový poradce.

Víte že... s námi zhublo již více než 100 000 Čechů?

Přinášíme profesionální výživové poradenství dostupné každému. Komplexní diagnostiku těla a jídelníček na hubnutí na míru zcela ZDARMA.

Konzultace u výživového poradce ZDARMA! ZÍSKAT KONZULTACI